Kezdőlap
EUR: 367.7500; USD: 315.0400; CHF: 343.8900
YouTube
Facebook
RSS csatorna
E-mail küldése

Jánoshalmán tartották a megyei hittanversenyt - jól szerepeltek a Kecskemétiek

| Feltöltve: | Rövid link: http://civilnaplo.hu/s_!news/i__6/i__23225
Április 16-án, szombaton tartotta Jánoshalmán a Kalocsa-Kecskeméti Főegyházmegye a megyei hittanversenyt. A megmérettetés előtt Dr. Bábel Balázs érsek mutatott be szentmisét a jánoshalmi templomban, ahol a versenyzés és a tudás fontosságáról beszélt a diákoknak. A megmérettetés a Szent Anna Katolikus iskolában volt. Az egy órás tesztírást követően a versenyzőket a művelődési központban várták egy játékos, beszélgetős partyval. Ez idő alatt a hitoktatók kijavították a teszteket. Az eredményhirdetés a közös ebéd elfogyasztása után volt a jánoshalmi templomban. A kecskeméti csapat nagyon jól teljesített a katolikus iskolásokkal szemben. Két helyezést is elhozhattak a kecskeméti diákok. Minden résztvevő a várostól szeretet dobókockát is kapott, emlékül erre a napra.

A Kalocsa-Kecskeméti Főegyházmegye 2016-os hittanversenyének megyei döntőjén résztvevők

 

CSAPATOK KÖZÉPISKOLÁSOK            ELÉRHETŐ PONTSZÁM: 106 pont

Sorsz.

      Kerület

Plébánia

Csapat n.

 Versenyző neve

Korcsop

Pont

Helyezés

     1.             

Félegyházi

Kiskunfélegyházi Ópléb

Consti

Kis Barbara

közép

 

 

     2.             

Félegyházi

Kiskunfélegyházi Ópléb

Consti

Dencs Diána

közép

 

 

     3.             

Félegyházi

Kiskunfélegyházi Ópléb

Consti

Tamási Vivien

közép

50

V

     4.             

Kalocsa

Kalocsa

Kalocsa 3

Herman Renáta

Közép

 

 

     5.             

Kalocsa

Kalocsa

Kalocsa 3

Koprivanacz Gitta

Közép

 

 

     6.             

Kalocsa

Kalocsa

Kalocsa 3

Várkonyi Egon

Közép

63

III

     7.             

Keceli

Kecel

Boldog Gizella örökösei

Cserni Vivien

közép

 

 

     8.             

Keceli

Kecel

Boldog Gizella örökösei

Herczeg Mária

közép

 

 

     9.             

Keceli

Kecel

Boldog Gizella örökösei

Herczeg Teréz

közép

76

I

10.             

Kecskemét

Kecskemét Szenthság

Vízenjárók

Hajma Ágnes

közép

 

 

11.             

Kecskemét

Kecskemét Szenthság

Vízenjárók

Nyírő Marietta

közép

 

 

12.             

Kecskemét

Kecskemét Szenthság

Vízenjárók

Stummer Dóra

közép

61

IV

13.             

Kiskunmajsa

Kiskunhalas

Áron vesszeje

Korom Zsófia

Közép

 

 

14.             

Kiskunmajsa

Kiskunhalas

Áron vesszeje

Bata Bori

Közép

 

 

15.             

Kiskunmajsa

Kiskunhalas

Áron vesszeje

Mester Dominika

Közép

70

II

 

 

 

 

 

 

CSAPATOK 7-8. OSZTÁLY                                                            ELÉRHETŐ PONTSZÁM: 82 PONT

Sorsz.

      Kerület

Plébánia

Csapat n.

 Versenyző neve

Korcsop

Pont

Helyezés

     1.             

Baja

Baja- Belváros

Bajai Kiscsapat

Ossós Bence

7-8

 

 

     2.             

Baja

Baja- Belváros

Bajai Kiscsapat

PregNinett

7-8

 

 

     3.             

Baja

Baja- Belváros

Bajai Kiscsapat

Paszterkó Máté

7-8

60

V

     4.             

Félegyházi

Petőfiszállás- Pálosszentkút

Szentkút

Mindák Réka

7-8

 

 

     5.             

Félegyházi

Petőfiszállás- Pálosszentkút

Szentkút

Kalmár-Nagy Márta

7-8

 

 

     6.             

Félegyházi

Petőfiszállás- Pálosszentkút

Szentkút

Bakos Borbála

7-8

71

III

     7.             

Hajósi

Hajósi

Hajósok

Beck Patrícia

7-8

 

 

     8.             

Hajósi

Hajósi

Hajósok

Ginál Zsolt

7-8

 

 

     9.             

Hajósi

Hajósi

Hajósok

Várhelyi Dominik

7-8

48

VIII

10.             

Kalocsa

Kalocsa

Kalocsa 2

Argat Luca

7-8

 

 

11.             

Kalocsa

Kalocsa

Kalocsa 2

Csikós Réka

7-8

 

 

12.             

Kalocsa

Kalocsa

Kalocsa 2

Fekete Marcell

7-8

75

I

13.             

Keceli

Kecel

Sziénai Szent Katalin követői (A három Kata)

Gombkötő Katalin

7-8

 

 

14.             

Keceli

Kecel

Sziénai Szent Katalin követői (A három Kata)

Pásztor Kata

7-8

 

 

15.             

Keceli

Kecel

Sziénai Szent Katalin követői (A három Kata)

Sendula Kata

7-8

75

II

16.             

Kecskemét

Kecskemét Főplébánia

Mindig Szentek

Gábris Levente

7-8

 

 

17.             

Kecskemét

Kecskemét Főplébánia

Mindig Szentek

Gáspár Balázs

7-8

66

V

18.             

Kecskemét ker.

Szentkirály

Szent István

Bimbó Tamás

7-8

 

 

19.             

Kecskemét ker.

Szentkirály

Szent István

Kókai Szabó István

7-8

 

 

20.             

Kecskemét ker.

Szentkirály

Szent István

Szabó Zsuzsa

7-8

69

IV

21.             

Kiskunmajsa

Kiskunhalas

Szent József

Lintner Aliz

7-8

 

 

22.             

Kiskunmajsa

Kiskunhalas

Szent József

Ilovai Bálint

7-8

 

 

23.             

Kiskunmajsa

Kiskunhalas

Szent József

Tóth Lujza Luca

7-8

58

VII

24.             

Solt

Fülöpszállás

Paradíso

Pintér Sarolta

7-8

 

 

25.             

Solt

Fülöpszállás

Paradíso

Pottondi Zsófia

7-8

 

 

26.             

Solt

Fülöpszállás

Paradíso

Lipkovics Bettina

7-8

29

IX

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CSAPATOK 5-6. OSZTÁLY                            ELÉRHETŐ PONTSZÁM: 76 pont

Sorsz.

      Kerület

Plébánia

Csapat n.

 Versenyző neve

Korcsop

Pont

Helyezés

     1.             

Bácsalmás

Bácsbokod

Bokodi ügyesek

Lajos Bálint

5-6

 

 

     2.             

Bácsalmás

Bácsbokod

Bokodi ügyesek

Tumbász Luca

5-6

 

 

     3.             

Bácsalmás

Bácsbokod

Bokodi ügyesek

Hrotkó Klaudia

5-6

68

II

     4.             

Baja

Baja Szent József

Fölvégi Banda

Bart Réka,

5-6

 

 

     5.             

Baja

Baja Szent József

Fölvégi Banda

Kovács Eszter

5-6

 

 

     6.             

Baja

Baja Szent József

Fölvégi Banda

Péter Evelin

5-6

66

V

     7.             

Félegyházi

Kiskunfélegyházi Óplébánia

Ókiskun

Rácz Viktória

5-6

 

 

     8.             

Félegyházi

Kiskunfélegyházi Óplébánia

Ókiskun

Krisztin Csaba

5-6

 

 

     9.             

Félegyházi

Kiskunfélegyházi Óplébánia

Ókiskun

Szólya Miklós

5-6

67

IV

10.             

Hajósi

Dusnok

Dudások

Szegedi Árpád,

5-6

 

 

11.             

Hajósi

Dusnok

Dudások

Bolvári András,

5-6

 

 

12.             

Hajósi

Dusnok

Dudások

Kelcz Lilla

5-6

46

IX

13.             

Jánoshalma

Mélykút

Mélykutasok

Klem Balázs

5-6

 

 

14.             

Jánoshalma

Mélykút

Mélykutasok

Ádelárd Zsófia

5-6

 

 

15.             

Jánoshalma

Mélykút

Mélykutasok

Kovács Mihály

5-6

41

X

16.             

Kalocsa

Kalocsa

Kalocsa 1.

Feicht Gréta

5-6

 

 

17.             

Kalocsa

Kalocsa

Kalocsa 1.

Mezei Adél

5-6

 

 

18.             

Kalocsa

Kalocsa

Kalocsa 1.

Máté-Árpád Benedek

5-6

68

III

19.             

Keceli

Kecel

Szent Erzsébet Rózsái

BabucsikSzintia

5-6

 

 

20.             

Keceli

Kecel

Szent Erzsébet Rózsái

Baranyai Kata

5-6

 

 

21.             

Keceli

Kecel

Szent Erzsébet Rózsái

Szeg Nikoletta

5-6

73

I

22.             

Kecskemét

Kecskemét Főpléb

Szent Szív

Major Blanka

5-6

 

 

23.             

Kecskemét

Kecskemét Főpléb

Szent Szív

Major Csilla

5-6

 

 

24.             

Kecskemét

Kecskemét Főpléb

Szent Szív

Rigó Anna

5-6

63

VI

25.             

Kecskemét ker.

Szentkirály

Szentkirályi Angyalok

Molnár Gábor

5-6

 

 

26.             

Kecskemét ker.

Szentkirály

Szentkirályi Angyalok

Polyák Nóra

5-6

 

 

27.             

Kecskemét ker.

Szentkirály

Szentkirályi Angyalok

Rohács Letti

5-6

63

VII

28.             

Kiskunmajsa

Kiskunhalas

Szilády

Vígh Viktória

5-6

 

 

29.             

Kiskunmajsa

Kiskunhalas

Szilády

Börcsök Bianka

5-6

 

 

30.             

Kiskunmajsa

Kiskunhalas

Szilády

Majkuth Csenge 

5-6

60

VIII

31.             

Solt

Fülöpszállás

Szt.Fülöp

Kállai Fanni

5-6

 

 

32.             

Solt

Fülöpszállás

Szt.Fülöp

Lajos Csenge

5-6

 

 

33.             

Solt

Fülöpszállás

Szt.Fülöp

Karsai Ádám

5-6

17

XI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EGYÉNI

Sorsz.

Kerület

Plébánia

       Versenyző neve

Korcsoport

Pont

Helyezés

     1.             

Kecskemét

Kecskemét Szentháromság

Petrás Szilárd

közép

62

III

     2.             

Kiskunmajsa

Csólyospálos

Telek János

Közép

80

I

     3.             

Baja

Baja- Belváros

Bársony András

Közép

64

II

     4.             

Baja

Gara

Király Karina

5-6

69

III

     5.             

Félegyházi

Kiskunfélegyházi Ópléb

Horváth Klára Csenge

5-6

63

IV

     6.             

Kalocsa

Kalocsa

Halász Ádám

5-6

69

II

Hirdetés hirdetés hirdetés hirdetés hirdetés hirdetés hirdetés hirdetés hirdetés hirdetés hirdetés hirdetés hirdetés hirdetés