Július 26. péntek, Anikó, Anna

Szenzációs KTE győzelem a Magyar Kupában

A KTE-Ereco szenzációs első félidei játékának köszönhetően 5-1-re győzött a Siófok ellen a Magyar Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén. Kecskeméti TE-Ereco – Siófoki BFC 5-1 (4-0) Széktói Stadion, 1500. Vezeti: Veizer R. (Berettyán P., Horváth R.)

KTE: Ribánszki – Gyagya, Radanovics, Balogh B., Mohl – Bori, Alempijevics, Szavics (Ebala, 72.), Litsingi – Tököli (Foxi, a szünetben), Vujovics (Bertus, 64.). Vezetőedző: Tomiszlav Szivics
Siófok: Molnár P. – Mogyorósi (Pécseli, a szünetben), Fehér Zs., Márton, László A. - Csordás (Marozsán, 64.), Ludánszki, Katona (Horváth A., a szünetben), Lukács - Melczer, Délczeg. Vezetőedző: Mihalecz István
Gólszerzők: Tököli (8.), Vujovics (10., 22.), Szavics (41.), Márton (47.), Fehér (öngól, - 49.)
Sárga lap: Katona (27.), Radanovics (61.), Ludánszki (70.)