Csendes áhítattal és tápláló étellel tért vissza a Wojtyla Házba a kecskeméti adventista közösség
A Kecskeméti Adventista Gyülekezet hagyományos jótékonysági kezdeményezése révén ismét meleg ételhez és szellemi útravalóhoz jutottak a Wojtyla Barátság Központ gondozottjai. Bár a megszokott keresztény dallamok ezúttal elmaradtak, a tiszta hitből fakadó önzetlenség és a bőséges menü ezúttal is valódi vigaszt jelentett a sorsüldözött embereknek. (Fotók: Mátyus István)



