Február 21. szerda, Eleonóra
Hírek, események 2005. március 22. 17:45

Számítógép a CabTec Kft.-től

Számítógép a CabTec Kft.-től
A kecskeméti CabTec Kft. egy korszerű, komplett számítógépes konfigurációval támogatta a Porta Egyesület által meghirdetett „Tiszta köztér – rendes város” elnevezésű mozgalmat.
A nagylelkű adományt az egyesület két munkatársa, Nagy Gabriella és Ferentzi Attila vette át a napokban a társaság vezetőitől, Ötvös Dániel ügyvezető igazgatótól, Hőbör Zsolt igazgatóhelyettestől és Szabó István gazdasági vezetőtől (felvételünkön). A száz százalékban svájci tulajdonú cég – amely 1996 óta foglalkozik kábelkonfekcionálással városunkban – vezetői elmondták, hogy a Porta Egyesület tevékenységét annak megalakulása óta figyelemmel kísérik. Rokonszenveznek mindazokkal a célokkal, amelyeket a civil szervezet maga elé tűzött, és értékesnek tartják eddigi városvédő, városszépítő munkáját. A több mint 300 embert foglalkoztató vállalkozás irányítói kihangsúlyozták, hogy a Tiszta Köztér programmal is maximálisan egyetértenek, és meggyőződésük, hogy adományuk a lehető legjobb helyre került. Mint ismeretes, a „Tiszta köztér – rendes város” mozgalom elsődleges célkitűzése, hogy közös erővel, minél szélesebb körű összefogással tegye tisztábbá, szebbé és élhetőbbé városunkat. A munka elindulásához jelenleg a szükséges eszközök előteremtésén fáradozik a Porta Egyesület. A CabTec Kft. felajánlása, illetve adománya a lehető legjobbkor érkezett, ugyanis a mozgalom néhány hét múlva, egészen pontosan április 22-én, a Föld Napján, ünnepélyes keretek között indul útjára. A Porta Egyesület továbbra is kéri a lakosság, a cégek, a felajánlók támogatását az eszközök – a mozgalom aktivistáinak tevékenységét segítő fényképezőgépek, kerékpárok, stb. – beszerzéséhez. #img378#

Kövessen minket a Facebookon is!