Mennyei jótékonyság – Szabó Antal májusban is étkeztetett
A Poli-Farbe Kft. korábbi ügyvezető-tulajdonosának ebédjét ízlelhették pénteken a Wojtyla Barátság Központ gondozottjai: száztíz nehézsorsú, testi-lelki értelemben egyaránt szükséget szenvedő embertársunk, akik a népkonyha támogatásának biztos tudatában indulnak el nap mint nap Kecskemét belvárosába, az Egressy utca 5/b. számú épület irányába. A remekül elkészített rántott csirkemell, valamint rizibizi köret a Kecskeméti Csárdából érkezett a tulajdonos-ügyvezető, Tóth Zsolt személyes „kézbesítésével”. A kiváló fogást savanyúság, kenyér, valamint császárzsemle tette teljessé. (Fotók: Mátyus István)


