Július 21. vasárnap, Dániel, Daniella
Hírek, események 2009. augusztus 16. 06:50

Vég(h)e a Vasasnak: kiütötte a fővárosiakat a sziporkázó KTE-Ereco

Igaz, hogy csak hétfőn kezdődik a Hírös Hét Fesztivál, de a kecskeméti focisták két nappal előre hozták a megnyitót. Már a 4. percben megszerezte a vezetést a hazai csapat, miután a mezőny legalacsonyabb tagja, Csordás fejelt a rutinos Végh hálójába. A szünetig még a kitűnően játszó Alempijevics is megszerezte 1. kecskeméti gólját, de fordulás után elmaradt a várt parádé. Alig vezettünk támadást, de szerencsére a harmat gyenge angyalföldiek nem tudták kihasználni, hogy Szavicsék visszavettek a tempóból. A 75. percben Janika is meglőtte a szokásos gólját (már háromnál jár), és a két perc múlva beálló Montvai első érintésre fejelt a hálóba, majd néhány minutum elteltével megduplázta találatai számát. Nem játszott csúcsformában az együttes, de a kiesőjelölt Vasas ellen ez is elégnek bizonyult a fesztiválhoz. KTE-Ereco - Vasas 5-1 (2-0)