Július 22. hétfő, Magdolna
Hírek, események 2010. január 20. 16:49

KTE: Döntetlen az első találkozón

1-1-es döntetlent játszott a KTE-Ereco labdarúgó együttese a BKV Előre ellen a két csapat szerda délutáni edzőmérkőzésén - olvasható a klub hivatalos honlapján.
Kecskeméti TE-Ereco – BKV Előre 1-1 (0-0) Dabas. Vezette: Eke László KTE: Gulyás – Schindler (Robson, 46.), Gyagya (Koncz, 46.), Lozo, Farkas (Bertus, 46.) – Alempijevic (Bagi, 46.), Cukic (Némedi, 46.), Pavlovics (Hegedűs, 46)– Csordás (Szentgyörgyi, 66.), Montvai (Balog, 66.), Litsingi. Vezetőedző: Csertői Aurél Gólszerző: Litsingi (75.) illetve Molnár (80.) Sárga lap: Cukic (40.) Kiállítva: - Ahogy azt előre várni lehetett, csapatunkban három próbajátékos is pályára lépett a szezon első felkészülési mérkőzésén. A kapuban Gulyás, a középső védő posztján a horvát Lozo, a középpálya bal oldalán pedig Pavlovic kapott lehetőséget. 8.p.: Montvait szabálytalanul szerelték a 16-oson belül a BKV védői, így a játékvezető 11-est ítélt. A büntetőt Csordás végezte el, de az ellenfél kapusa ki tudta ütni a jobb sarokba tartó labdát. Az első félidőben végig fölényben játszott a csapat, a hangsúlyt pedig a szélen vezetett támadásokra fektette a szakmai stáb. Két nagy helyzetünk maradt ki: előbb Montvai jobb oldali beadása után Csordás fejelt 6 méterről épphogy fölé, majd egy Montvai-Litsingi kényszerítő után Montvai lőtt 17 méterről a bal sarok mellé. A félidő krónikájához tartozik, hogy a szezon első sárga lapját Cukic kapta a 40. percben. A szünetben hat játékost is lecserélt Csertői Aurél, egyedül a támadósor maradt érintetlen. A második félidő 5. percében egy jobb oldali szöglet után Némedi vette mellre a labdát, majd 14 méterről ballal lőtt, de a fővárosiak hálóőre nagy bravúrral védte a jobb felső sarokba tartó lövést. A 64. percben Bertus bal oldali beadása után Bagi fejelhetett 7 méterről, de középpályásunk centiméterekkel fölé célzott. Együttesünk számára a legfontosabb feladat továbbra is a pontos passzokra, és a szélsőkre épülő játék volt, tette is a dolgát mindenki becsülettel. A 75. percben megszereztük a vezetést: Hegedűs tálalt a bal oldalon az érkező Litsingi elé, aki 13 méterről, jobb beésővel a bal alsó sarokba lőtt, 1-0. Nem sokkal később egy szöglet után, szinte a semmiből egyenlített a BKV. Molnár lőtt a kapura, a labda megpattant a tömörülő védőkön, és végül a hálóban kötött ki. 1-1 A hátra lévő időben továbbra is mi támadtunk, de újabb gólt nem sikerült szerezni, így maradt az 1-1-es végeredmény. Forrás: www.kecskemetite.hu