Július 22. hétfő, Magdolna
Hírek, események 2010. február 10. 19:23

Gól nélküli döntetlen a Vasas otthonában

A KTE-Ereco vezetőedzője, Csertői Aurél a találkozót követően a következőket nyilatkozta honlapunknak: - Az első félidőben jobban játszottunk ellenfelünknél, több helyzetet is kialakítottunk, míg a Vasasnak szinte lehetősége sem adódott. A második félidőben kissé felborult a rendszerünk, egyfajta adok-kapok alakult ki, mindkét csapatnak több helyzete adódott már. Pozitívum az első félidei teljesítmény, a helyzeteket azonban be kell rúgni.
Felkészülési mérkőzés Vasas – KTE-Ereco 0-0 (0-0) Fáy utca, 100 néző. Vasas: Végh - Balog Z. (Katona M.), Kovács G., Milevsnics (Kincses), Villám (Stipkovics) - Bakos, Pavicsevics (Tandari), Majoros (Piller) - Remili (Karimi), Divics (Mundi), Hrepka KTE: Lazareanu – Schindler, Gyagya, Lambulics (Koncz, 73.), Farkas (Némedi, 59.) – Bagi (Hegedűs, 73.), Cukic (Savic, 73.), Bertus – Bori (Litsingi, 56.), Montvai (Dudu, 56.), Csordás (Szentgyörgyi, 73.). Vezetőedző: Csertői Aurél Gólszerző: - 6.p.: Egy formás vendégtámadás végén Farkas adott középre a baloldalról, a középen érkező Csordás kapura pörgetett, Végh azonban hárított. 14.p.: Montvai lefutotta a védőjét, majd a 16-os vonalán buktatták, a játékvezető azonban 11-es helyett szögletet ítélt. 22.p.: Farkas kapott egy labdát Bagitól, egy csel után 14 méterről, jobbal kapura lőtt, Végh azonban újra védett. 24.p.: Bertus jobb oldali szögletét követően Montvai csúsztatott kapura, a védők azonban kifejelték a kapu torkából a labdát. 31.p.: Ezúttal is Bagi passzolt Farkashoz, aki 17 méterről, ballal kapura tüzelt. A labda azonban elkerülte a jobb alsó sarkot. 38.p.: Bertus jobb oldali szöglete után Lambulics fejelt a bal felső sarok mellé. 49.p.: Dudic lépett ki a védők közül, 14 méterről lőtt, Lazareanu lábbal remekül védta a lapos lövést. 57.p.: Gyors kontra végén Bagi adott középre, de a berobbanó Bertus centikkel lemaradt a labdáról. 68.p.: Cukic szerzett labdát a Vasas kapujától 20 méterre, majd 18 méterről lőtt, Végh azonban védte a lapos lövést. 78.p.: Lazarenau kirúgása átpattant a Vasas védői felett, Szentgyörgyi lecsapott a labdára, 7 méterről lőtt, de a labda a kapufáról kipattant, épp az egyik hazai hátvéd kezére, a játékvezető sípja azonban ezúttal is néma maradt. 81.p: Dudu lőtt kapura 14 méterről, Végh azonban kapu fölé öklözte a labdát. Forrás: kecskemetite.hu