Július 21. vasárnap, Dániel, Daniella
Hírek, események 2009. szeptember 19. 21:43

Gólgazdag döntetlent játszott a Haladás a Kecskeméttel

Hiába vezetett háromszor is a Haladás a Kecskemét ellen, Tomiszlav Szivics csapata mindig egyenlíteni tudott, így 3–3-as döntetlennel mutatkozott be a szombathelyi kispadon Róth Antal a Soproni Liga 8. fordulójában rendezett mérkőzésen. Statisztika és edzői nyilatkozatok:
Szombathelyi Haladás - KTE-Ereco 3-3 (1-0) Szombathely, 4000 néző. Vezeti: Veizer (Berettyán, Horváth R.) Haladás: Rózsa – Schimmer, Guzmics, Kuttor, Tóth P. – Molnár, Rajos, Lattenstein (Skriba, 77.), Nagy G. (Irhás, 83.) – Oross (Thiago, 73.), Simon A. Vezetőedző: Róth Antal KTE: Mitrovic – Robson, Némedi, Koller, Koszó (Farkas, 84.) – Alempijevic, Savic, Bertus – Veselic (Csordás, a szünetben), Montvai (Litsingi, 71.), Yannick. Vezetőedző: Tomislav Sivic Gólszerző: Lattenstein (32.), Csordás (48.), Nagy G. (50.), Yannick (56.), Kuttor (60.), Bertus (69.) Sárga lap: Alempijevic (44.), Koszó (77.), Skriba (89.), Koller (89.) Róth Antal: - Élvezetes, jó mérkőzést láthattunk. Csalódott vagyok kissé a győzelem elmaradása miatt, hiszen 3 rúgott góllal illett volna megnyerni a találkozót. Sajnos a második félidőben kondicionális problémáink is voltak, ami nem túl bíztató a jövőre nézve, ezen javítani kell. Amit a meccs előtt ígértünk teljesítettük, hiszen a fiúk a szívüket kitették a pályára, indulásnak nem rossz ez a 3-3. Tomislav Sivic: - A legnagyobb nyertesek ma a szurkolók voltak, hiszen egy nagyon jó meccset láthattak. Egy kicsit el vagyok amiatt keseredve, hogy rúgtunk idegenben 3 gólt, és mégsem nyertünk, de azt kell mondjam, igazságosnak érzem az eredményt. Büszke vagyok csapatomra, de gratulálnék Róth úrnak is, hiszen 3 nap alatt is felrázta a Haladást. Kívülről nagyon élveztem a mérkőzést. www.kecskemetite.hu