Július 21. vasárnap, Dániel, Daniella
Hírek, események 2009. szeptember 30. 20:18

Magabiztos KTE továbbjutás a kupában

Az első 45 percben igen alacsony színvonalú játékot láthatott a mintegy 200 fős publikum, melynek fele Kecskemétről látogatott el a szomszédos városba. A második félidőben Yannick beállításával aktívabb lett a vendégek játéka, de egy védői hiba után 11-eshez jutott a Cegléd, amit Salai révén ki is használtak.
A bekapott gól után Sivic mester azonnal cserélt, és Montvai beállítása sorsdöntőnek is bizonyult, hiszen a csatár 2 gólt is szerzett a folytatásban, illetve közben adott egy gólpasszt csordásnak, így végül a KTE magabiztosan hozta a kötelező győzelmet. Restart-Ceglédi VSE–Kecskeméti TE-Ereco 1-3 (0-0) Cegléd, 200 néző. Vezeti: Radványi (dr. Varga Zs. és Demeter) Cegléd: Kolláth - Tóth M., Buzás, Villányi, Miklósvári - Burián (Bubori, 76.), Kenderes, Fekete (Rebecsák, 63.), Tóth A., Selei (Juhász, 70.) - Lendvai. Vezetőedző: Simon Antal KTE-Ereco: Mitrovic - Robson, Némedi, Gyagya, Farkas (Montvai, 57.) - Savic- Csordás, Alempijevic (Yannick, a szünetben), Rakic (Bagi, 76.), Bertus - Litsingi.Vezetőedző: Tomislav Sivic Gólszerző: dr. Selei (56., 11-esből), Montvai (61.), Csordás (71.), Montvai (89.) kecskemetite.hu