
Kifli alakú lesz kedden a Nap
Ha derült lesz az ég, különleges csillagászati jelenség tanúi lehetünk kedden: fél 10 körül kifli alakúnak látszik majd központi csillagunk. A részleges napfogyatkozást azonban semmiképp se figyeljük szabad szemmel, ugyanis könnyen károsodhat látásunk – figyelmeztet Szűcs László, a kecskeméti Planetárium szakelőadója.
Részletek










