
Összejött a pénz – megmenekült a KSE röplabdacsapata - Lapszemle
Az elmúlt egy hét folyamatos tárgyalásainak köszönhetően összegyűlt az a 7000 euró – nagyjából kétmillió forint – amit a Kalo-MÉH Kecskemét SE férfi röplabda szakosztályának kell a mai napon befizetnie a magyar szövetség kasszájába. A delmagyar.hu információi szerint a csapaton több szponzor mellett az önkormányzat is segített azzal, hogy a 2011-es támogatás egy részét előre elutalta a klub számlájára.
Részletek










